O firmě

Vyberte si z lahůdek plných barev a chutí. Jsou pro Vás připravené nejenom naše typické chlebíčky,receptury kterých si Barunka pečlivě již více než 20 let střeží a denně připravuje čerstvé.

Jako jediná firma v Brně Vám nabízí Barunka on – line objednávky lahůdek. Z pohodlí svého domova či kanceláře si prohlédněte naše stránky. Pak stačí vyplnit nákupní košík a zboží si pak můžete vyzvednout na  provozovně Brno, Palackého tř. 57 nebo Vám je po domluvě přivezeme až k Vám.

Dopřejte si malý, všem dostupný luxus. Potěšte své smysly.

Chlebíček dnes již není pouze vejce přelité majonézou s kornoutkem nekvalitní uzeniny. Všechny naše výrobky respektují požadavky na zdravou výživu. Používané uzeniny mají vysoký podíl masné složky. Sýry jsou živočišného původu a na přípravu pomazánek, salátů a dresingů používáme majonézy a jogurty se sníženým obsahem tuku. V Barunce si vyberou i ti z Vás, kteří chtějí mlsat zdravě. Máme v nabídce chlebíčky s mozzarelou, pouze sýrové chlebíčky doplněné ovocem(Barunka), fitness chlebíčky na kvalitním celozrnném pečivu se sýrem Cottage, obložené chiabagety, rybí chlebíčky a spoustu dalších, na kterých si pochutnáte a nezhřešíte.